Skip to Content

22 липня у Львові відбудеться публічне обговорення законопроекту про лобіювання

Шановні колеги!

Інститут професійного лобіювання та адвокасі за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» спільно із Львівською торгово-промисловою палатою в рамках діяльності Робочої групи з підготовки законопроекту «Про лобіювання» при Комітеті ВРУ з питань запобігання і протидії корупції  запрошують Вас взяти участь у публічному обговоренні законопроекту.

Обговорення проекту Закону Україні «Про лобіювання» відбудеться о 14:00 22 липня п.р. у конференц-залі Львівської торгово-промислової палати за адресою: м.Львів, Стрийський парк, 14.

Керівник Робочої групи - народний депутат України Мустафа Найєм та член Робочої групи - голова правління Інституту професійного лобіювання та адвокасі Денис Базілевич представлять Вашій увазі попередню редакцію законопроекту, який було підготовлено Робочою групою у тісній взаємодії із представниками громадських та бізнес об'єднань. 

Місто Львів є першим містом для регіональних публічних обговореннь такої законодавчої ініціативи, окрім якого передбачається проведення обговореннь ще в трьох регіонах України. 

Зареєструватися на захід можна за посиланням. Кількість місць обмежена.

Ознайомитись з проектом Закону України «Про лобіювання» можна тут.

Ознайомитись з порядком денним заходу можна тут.

Також за цими посиланнями можна ознайомитись із часто задаваними питаннями та інфографікою

У разі виникнення запитань, прохання зв'язуватись із Олександром Гвяздовським, представником Інституту професійного лобіювання та адвокасі за електронною адресою: gvyasdovskiy@gmail.com та тел.:0637275111